מחשב נייד Asus X540LA-XX532T אסוס

מק"ט: XX532T


5

סה"כ

1

מדרגים

-

דירוג המוצר על ידי הקוניםתמונות להמחשה בלבד.
קישור לאתר היצרן
  • מחשב נייד Asus X540LA-XX532T אסוס
  • מחשב נייד Asus X540LA-XX532T אסוס
  • מחשב נייד Asus X540LA-XX532T אסוס
  • מחשב נייד Asus X540LA-XX532T אסוס
  • מחשב נייד Asus X540LA-XX532T אסוס
שידרוגים ותוספות
מפרט טכני

עיצוב קלאסי ונצחי
סדרת ASUS X מתוכננת לריבוי משימות ולבידור למשתמשים מתוחכמים ופרקטיים ברמה יומיומית ומגדירה מחדש את הציפיות שלך ממחשב לכל צורך. הגימור המעוגל ומשענות כף היד מוסיפות לסדרת X נופך של תחכום ואלגנטיות בעבודת המחשוב היומיומית. הפרופיל הצנום דק ב-5% ממחשבי סדרת X הקודמת ועדיין כולל לוח מגע רחב עם קלט רב-נקודתי אינטואיטיבי של Smart Gesture, מספר שקעי USB 3.0 להעברת נתונים מהירה וטכנולוגיית IceCool כדי שכפות ידיך לא יתחממו יותר מדי.
מעניקים חווית מחשב חלקה
סדרת X מכילה את כל הדברים החשובים עם ערך מוסך וממציאה מחדש את חווית המחשב היומיומית שלך. בין אם אתה משתמש במחשב לעבודה או להנאה, מדובר במכונה האידיאלית לעבודת מחשב פרודוקטיבית ולבידור. יש בה מעבדים וכרטיס גרפי ברמה של עד Intel® Core? או Instant On המחזיר את המחשב שלך ממצב שינה תוך 2 שניות כמו גם USB 3.0 להעברת נתונים מהירה פי עשרה. סדרת X של ASUS מעניקה לך כל מה שאתה צריך לחווית מחשב ומולטימדיה מרובת משימות ומשביעת רצון.
קלט מדויק
צוות Golden Finger של ASUS מעמיד בראש סדר העדיפויות את הממשקים הטבעיים ומפתח סטנדרטים הרבה מעבר לממוצע בתעשייה. הדבר מבטיח ש-ASUS מספקת את החוויות הנוחות והתגובתיות ביותר בכל יישום ובכל עת. סדרת X כוללת לוח מגע גדול המצויד בטכנולוגיית Smart Gesture לתגובה מהירה ומדויקת על פני מגוון רחב של קלט מגע. המקלדת הארגונומית השלמה מעוצבת כדי לספק לך את חוויית ההקלדה הנוחה ביותר.
קבל גישה לנתונים ולקבצים שלך בכל זמן ובכל מקום
WebStorage של ASUS מבטיח לך גישה לנתונים ולקבצים שלך בכל מכשיר המחובר לאינטרנט. בעזרת WebStorage של ASUS, הקבצים שלך מעודכנים אוטומטית ומסונכרנים על פני מכשירים שונים. תוכל לשתף תמונות וסרטוני וידאו עם חברים ובני משפחה, ולהזרים מוסיקה וסרטים למכשיר שלך. X450 מגיע עם שטח אחסון של WebStorage של ASUS בגודל 32 ג'יגה בייט בחינם.