חיפוש
HE
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  Defunc

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של Defunc אוזניות True Wireless איכותיות עם שליטה בסאונד TRUE AUDIO D4321

  Defunc אוזניות True Wireless איכותיות עם שליטה בסאונד TRUE AUDIO D4321

  רוצים חווית מוזיקה אינדיבידואלית וסוחפת באמת? אז Defunc TRUE AUDIO הוא בשבילכם. התאימו את הסאונד שלכם עם אפליקציית השליטה. מצאו את ההתאמה המושלמת שלכם בין שלושה גדלי קצה אוזניים מסיליקון, ואז תאבדו את עצמכם באודיו עוצמתי שמתאפשר על ידי דרייבר 13 מ"מ. זו המוזיקה שלכם, הדרך שלכם מעכשיו. לאוזניות יש את הגרסה העדכנית ביותר של Bluetooth 5.3. האוזניות תואמות כמעט לכל הסמארטפונים אשר מתחברים באמצעות Bluetooth. הגדרות EQ נשלטות על ידי אפליקציית DEFUNC TWS - חווית סאונד נהדרת עם היכולת לכוונן את הסאונד כך שיתאים לטעם ולביצועים שלכם. הוסיפו את המכשיר שלכם ובחרו הגדרות אקולייזר על ידי שימוש בהגדרות המוגדרות מראש או יצירת הגדרה אישית משלכם. נרתיק טעינה מהירה – האוזניות מגיעות עם נרתיק טעינה, המתפקד כבסיס טעינה, ומאפשר טעינה מהירה של האוזניות. לעד 5 שעות של זמן דיבור ומוזיקה באוזניות, ועם נרתיק טעינה אלחוטי אשר מספק 30 שעות של זמן שימוש. בקרת מגע - לאוזניות יש בקרת מגע ותמיכה בעוזרת קולית. בלחיצה משולשת על האוזנייה השמאלית תוכלו להפעיל את העוזרת הקולית, ומבלי להוציא את הסמארטפון, היא תבצע עבורכם כל פעולה. אוזניות עמידות במים בתקן IPX4 - מושלמות עבור פעילות גופנית, ריצה, רכיבה על אופניים, חדר כושר וספורט בחוץ. עיצוב עמיד בפני התזות. התאמה רכה ונוחה – קצה האוזנייה בעיצוב חדשני עגול להתאמה מעולה לאוזן ללא מאמץ.נאחז באוזן באופן טבעי, יוצר אטימה הדוקה לשליטה מרבית ברעש והתאמה רכה ונוחה לאורך כל היום שלא תחליק החוצה.
  ₪287
  תמונה של Defunc אוזניות אלחוטיות איכותיות מעוצבות Over Ear – Mondo M1001

  Defunc אוזניות אלחוטיות איכותיות מעוצבות Over Ear – Mondo M1001

  Mondo הוא מותג שנולד כתוצאה משיתוף פעולה של אמנים ויוצרי מוזיקה עם חברת Defunc המתמחה בסאונד איכותי ובעיצוב ברמה גבוהה במיוחד. האוזניות הללו עוצבו ופותחו על ידי ובעזרת מקצוענים מתעשיית המוזיקה, על מנת לוודא שהמוזיקה נשמעת בדיוק כפי שהאמנים שהקליטו אותה התכוונו שתישמע. האוזניות מציעות שילוב ייחודי של 2 סוגי דרייברים: אחד המתמקד בתדרי המיד והבאסים והשני בתדרים הגבוהים, מה שמייצר חווית שמע עשירה מאוד ומהנה. ניתן להתאים את הסאונד לפי ההעדפה האישית באמצעות האפליקציה הייעודית של Mondo. האוזניות מגיעות עם 2 מיקרופונים מובנים המפיקים איכות סאונד גבוהה ונקייה מאוד לשיחות טלפון- בין אם אתם נמצאים ברכבת, בפארק או מתאמנים במכון כושר רועש. ניתן להתאים את חווית השמע באופן אישי באמצעות הגדרות אקולייזר EQ הנשלטות על ידי אפליקציית MONDO, מה שמאפשר לקבל חווית סאונד נהדרת עם היכולת לכוונן את הסאונד כך שיתאים לטעם ולביצועים שלכם. הוסיפו את המכשיר שלכם ובחרו הגדרות אקולייזר על ידי שימוש בהגדרות המוגדרות מראש או יצירת הגדרה אישית משלכם. עם לחצני הבקרה אשר נמצאים על האוזניות, ניתן לכם לשנות את עוצמת הקול, להחליף שירים, להשהות, לנגן וגם לענות לשיחות. האוזניות כוללות סוללה חזקה במיוחד, אשר מספיקה לשימוש של עד 45 שעות! ניתן להגיע לטעינה מלאה של האוזניות בחיבור USB-C תוך שעה וחצי!
  ₪605
  תמונה של אוזניות True Wireless איכותיות לשיחות – Defunc TRUE TALK D4311

  אוזניות True Wireless איכותיות לשיחות – Defunc TRUE TALK D4311

  רוצים לבצע שיחות ברורות? אז Defunc True Talk הוא בשבילכם. עם טכנולוגיית Pure Voice™️, האוזניות הללו חשות את הרטט של תנועת הלסת בזמן הדיבור, ומצב ביטול רעשי סביבה מפריד את הקול מכל שאר הצלילים הנקלטים על ידי המיקרופון החיצוני ומשדר שיח צלול ללא רעשי רקע. לאוזניות יש את הגרסה העדכנית ביותר של Bluetooth 5.2, הידועה גם בשם Bluetooth LE Audio: תקן המשפר את איכות הצליל ויעילות האנרגיה עבור פונקציות השמע עבור כל המכשירים המחוברים. האוזניות תואמות לכל המכשירים התומכים בטכנולוגיית בלוטות' (סמארטפון, שעון חכם, טאבלט, מחשב נייד, מחשב וכו') מצב ENC – ביטול רעשי סביבה, אשר מנטרל את הרעש מהסביבה על ידי יצירת הצליל ההפוך. התוצאה היא שהקול יישמע בבירור, ללא רוב הרעשים מהסביבה, על ידי האנשים המשתתפים באותה שיחה מה שמשפר את האיכות הכללית של השיחה. בקרת מגע - לאוזניות יש בקרת מגע ותמיכה בעוזרת קולית. בלחיצה משולשת על האוזנייה השמאלית תוכלו להפעיל את העוזרת הקולית, ומבלי להוציא את הסמארטפון, היא תבצע עבורכם כל פעולה. התאמה מאובטחת עם צליל חזק - פלט קול מקסימלי 105 dB עם סיליקון מאובטח וביצועי בסיס גדולים וטווח נמוך מעולה. אוזניות עמידות במים בתקן IPX4 - מושלמות עבור פעילות גופנית, ריצה, רכיבה על אופניים, חדר כושר וספורט בחוץ. עיצוב עמיד בפני התזות. בדרכים לכל מקום – לעד 5 שעות של זמן משחק באוזניות. ועם נרתיק טעינה אלחוטי דק אשר מספק 25 שעות של זמן שימוש. התאמה רכה ונוחה – קצה האוזנייה אשר עשוי מסיליקון נאחז באוזן באופן טבעי, ויוצר אטימה הדוקה לשליטה מרבית ברעש והתאמה רכה ונוחה לאורך כל היום שלא תחליק החוצה.
  ₪287
  תמונה של אוזניות True Wireless איכותיות – Defunc TRUE GO SLIM D4211

  אוזניות True Wireless איכותיות – Defunc TRUE GO SLIM D4211

  רוצים באמת למצוא את ההתאמה המושלמת של האוזניות? אז Defunc TRUE GO SLIM הוא בשבילכם! עם עיצוב MultiTip™‎ המבוסס על תובנות צרכניות הייחודי שלנו בעולם, אוזניות אלו משלבות פונקציות מוזיקה, ספורט ותקשורת עבור צליל טוב יותר, התאמה בטוחה ונוחות בעיצוב אלגנטי ודק יותר. True Wirelessובלוטות' 5.0 – קישורית בלוטות' המתקדמת ביותר עם פרופיל A2DP AVRCP HFP SBC המאפשר טווח של 10 מטרים מהמכשיר שלכם. צליל סטריאו אלחוטי ואיכותי להעברה מהירה ונשמעת ללא השהיה, הפרעות, או הסתבכות. התאמה מיידית של שלב אחד - הניחו את האוזניות באוזניים ובחרו אותן מהגדרות בלוטות' של הטלפון הנייד, ולאחר מספר שניות האוזניות יסתנכרנו אל הטלפון הנייד. התאמה מאובטחת עם צליל חזק - פלט קול מקסימלי 105 dB עם סיליקון מאובטח וביצועי בסיס גדולים וטווח נמוך מעולה. שיפורים ענקיים בדגמים הממוצעים. אוזניות עמידות במים בתקן IPX4 - מושלמות עבור פעילות גופנית, ריצה, רכיבה על אופניים, חדר כושר וספורט בחוץ. עיצוב עמיד בפני התזות. בדרכים לכל מקום – לעד 3.5 שעות של זמן משחק באוזניות, או 3 שעות של שיחה בטעינה יחידה. ועם נרתיק טעינה אלחוטי דק אשר מספק 22 שעות של זמן שימוש. התאמה רכה ונוחה – קצה האוזנייה אשר עשוי מסיליקון נאחז באוזן באופן טבעי, ויוצר אטימה הדוקה לשליטה מרבית ברעש והתאמה רכה ונוחה לאורך כל היום שלא תחליק החוצה. בקרת מגע - בקרת עוצמת הקול מתכווננת
  ₪197
  תמונה של אוזניות True Wireless עם סאונד תלת מימדי Defunc TRUE ENTERTAINMENT D4341

  אוזניות True Wireless עם סאונד תלת מימדי Defunc TRUE ENTERTAINMENT D4341

  רוצים להבין באמת כל פרט בשיחות, סרטונים ומשחקים? אז Defunc True Entertainment הוא בשבילכם! אוזניות אלחוטיות אלו מותאמות לסטרימינג ולמשחקים. האוזניות מצוידות בצליל סאונד תלת מימדי, חביון נמוך ומיקרופונים כפולים. צליל סאונד תלת מימדי מביא את העולם הווירטואלי שבו אתם צופים חי עוד יותר. מצב אחזור נמוך מבטיח תזמון חזותי ואודיו. מה שאומר שהסאונד לעולם לא מתעכב, כך שאתם מקבלים תמונה וסאונד מסונכרנים בצורה מושלמת. 2 מיקרופונים המשולבים באוזניות משפרים את איכות הקול שלכם ושל האחר במהלך השיחות. לאוזניות Defunc True Sport יש את הגרסה העדכנית ביותר של Bluetooth 5.2 ותואמות באופן מלא לכל המכשירים התומכים בטכנולוגיית Bluetooth (סמארטפון, שעון חכם, טאבלט, מחשב נייד, מחשב וכו'), ללא קשר ליצרן ומערכת ההפעלה. האוזניות מציעות 7 שעות עבודה רצופות ללא נרתיק טעינה, ו-30 שעות עם נרתיק טעינה. זמן הטעינה של המארז הוא 1.5 שעות ובעל מצב טעינה מהירה. בקרת מגע - לאוזניות יש בקרת מגע ותמיכה בעוזרת קולית. בלחיצה משולשת על האוזנייה השמאלית תוכלו להפעיל את העוזרת הקולית, ומבלי להוציא את הסמארטפון, היא תבצע עבורכם כל פעולה. הודות לעמידות למים IPX4, ניתן להשתמש בבטחה ב-Defunc True Entertainment במזג אוויר גשום או במהלך פעילות גופנית.
  ₪287
  תמונה של אוזניות ספורט True Wireless איכותיות – Defunc TRUE SPORT D4331

  אוזניות ספורט True Wireless איכותיות – Defunc TRUE SPORT D4331

  רוצים באמת למצוא חבר לפעילות שאף פעם לא משחרר? אז Defunc TRUE SPORT הוא בשבילכם. עם עמידות למים וזיעה IPX5 וציפוי ננו בעיצוב ארגונומי MultiTip™️, האוזניות הללו מעניקות לכם גב באמצעות נוחות לאורך זמן וסאונד רב עוצמה. לאוזניות Defunc True Sport יש את הגרסה העדכנית ביותר של Bluetooth 5.2 ותואמות באופן מלא לכל המכשירים התומכים בטכנולוגיית Bluetooth (סמארטפון, שעון חכם, טאבלט, מחשב נייד, מחשב וכו'), ללא קשר ליצרן ומערכת ההפעלה. האוזניות מציעות 5 שעות עבודה רצופות ללא נרתיק טעינה, ו-30 שעות עם נרתיק טעינה. זמן הטעינה של המארז הוא 1.5 שעות ובעל מצב טעינה מהירה. בקרת מגע - לאוזניות יש בקרת מגע ותמיכה בעוזרת קולית. בלחיצה משולשת על האוזנייה השמאלית תוכלו להפעיל את העוזרת הקולית, ומבלי להוציא את הסמארטפון, היא תבצע עבורכם כל פעולה. אוזניות עמידות במים בתקן IPX5 - מושלמות עבור פעילות גופנית, ריצה, רכיבה על אופניים, חדר כושר וספורט בחוץ. עיצוב עמיד בפני התזות. עם ציפוי ננו אשר מונע מחיידקים ולכלוך להידבק למשטח, שומר על ניקיון האוזניות לא משנה באיזו פעילות אתם עוסקים. האוזניות משתלבות היטב באוזניים ולא יזוזו אפילו במהלך פעילות גופנית אינטנסיבית. מיועד לשימוש ארוך ונוח במהלך פעילות גופנית. הסט כולל שלושה ראשי סיליקון בגדלים שונים. מומלץ לבחור מידה שתתאים היטב לאוזן כדי לספק גם בידוד מרעשים מבחוץ.
  ₪287