x

DAGAN מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס ST-LC באורך 7 מטר OPT050-7

מק"ט: OPT050-7
מחיר המוצר:
69 ₪ כולל מע"מ
בשל הפרשי עדכונים, המחירים המופיעים באתר זאפ עשויים להיות שונים, המחיר הקובע הינו המופיע באתר א&א בלבד

  • המוצר במלאי היבואן ?
  • זמן אספקה: עד 5 ימי עסקים 
  • ספק/יבואן: יבואן רשמי

ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצר באחד הסניפים רק לאחר תיאום מראש והזמנת המוצר דרך האתר


5

סה"כ

3

מדרגים

-

דירוג המוצר על ידי הקונים



תמונות להמחשה בלבד.
  • DAGAN מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס ST-LC באורך 7 מטר OPT050-7
שידרוגים ותוספות
מפרט טכני


דגם:OPT050-7
מפרט:כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-LC בקצה השני.

סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ.

מעטפת PVC בצבע טורקיז.



CLASS A FIBER

CARRIER CLASS PATCH CORD

INSERTION LOSS ? 0.2dB

RETURN LOSS ? 50dB

INTERCHANGEABILITY ? 0.2dB

REPEATABILITY ? 0.2dB
* הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן. הנתונים בכפוף להגדרות, שיטות ותנאי הבדיקה של היצרן ו/או היבואן לרבות רמת הקרינה, גודל/נפח, נתונים טכניים וכד`