x

DAGAN ממיר מדיה 10/100Base-TX ל-100Base-FX, חיבורי RJ45 ו-SC כפול, תומך SM 20KM, איכותי TopX OPTCONV10HQ

מק"ט: OPTCONV10HQ
מחיר המוצר:
206 ₪ כולל מע"מ
בשל הפרשי עדכונים, המחירים המופיעים באתר זאפ עשויים להיות שונים, המחיר הקובע הינו המופיע באתר א&א בלבד

  • המוצר במלאי היבואן ?
  • זמן אספקה: עד 5 ימי עסקים 
  • ספק/יבואן: יבואן רשמי
אופציות לפריסת תשלומים:
ללא ריבית עד 2 תשלומים:
206 ₪  X

ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצר באחד הסניפים רק לאחר תיאום מראש והזמנת המוצר דרך האתר


5

סה"כ

3

מדרגים

-

דירוג המוצר על ידי הקונים



תמונות להמחשה בלבד.
  • DAGAN ממיר מדיה 10/100Base-TX ל-100Base-FX, חיבורי RJ45 ו-SC כפול, תומך SM 20KM, איכותי TopX OPTCONV10HQ
שידרוגים ותוספות
מפרט טכני


דגם:OPTCONV10HQ
מפרט:ממירי מדיה (MEDIA CONVERTERS) מאפשרים חיבור בין תשתית נחושת ותשתית אופטית לתקשורת נתונים. הם מבצעים המרה דו כיוונית בין הסיגנל האופטי והסיגנל האלקטרוני, ותומכים בסטנדרטים הנפוצים של רשתות תקשורת.



ניתן לרכוש בזוגות ולהשתמש בהם להאריך את טווח הרשת הרגילה על גבי סיב אופטי מעבר ל-100 מטר (המגבלה של כבל נחושת), אפשר להרחיק לעשרות קילומטרים (בהתאם למגבלות הדגם).



תומך במהירויות 10/100Mbps. 

על הקופסא חיבור RJ45 וחיבור אופטי SC DUPLEX.

לשימוש עם כבל אופטי SINGLE MODE (סינגל מוד) כפול, אורך גל 1310nm.

מרחק שידור מקסימלי בחיבור האופטי: 20 ק"מ.



מסופק עם ספק כוח 5V1A וחוברת הדרכה באנגלית.



דגם איכותי תוצרת TopX.
* הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן. הנתונים בכפוף להגדרות, שיטות ותנאי הבדיקה של היצרן ו/או היבואן לרבות רמת הקרינה, גודל/נפח, נתונים טכניים וכד`