x
WhatsAppTelegramMessangerEmail

DAGAN מרחיק HDMI 4K על גבי כבל אופטי OM3 DUPLEX LC-LC עד 300 מטר, תומך 4K@30hz HDEX-OPT2

מק"ט: HDEX-OPT2
מחיר המוצר:
2,054 ₪ כולל מע"מ
בשל הפרשי עדכונים, המחירים המופיעים באתר זאפ עשויים להיות שונים, המחיר הקובע הינו המופיע באתר א&א בלבד

  • המוצר במלאי היבואן ?
  • זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים
  • ספק/יבואן: יבואן רשמי
אופציות לפריסת תשלומים:
ללא ריבית עד 12 תשלומים:
2,054 ₪  X
או עד 36 תשלומים: טבלת תשלומים מפורטת

ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצר באחד הסניפים רק לאחר תיאום מראש והזמנת המוצר דרך האתר


5

סה"כ

3

מדרגים

-

דירוג המוצר על ידי הקונים



תמונות להמחשה בלבד.
  • DAGAN מרחיק HDMI 4K על גבי כבל אופטי OM3 DUPLEX LC-LC עד 300 מטר, תומך 4K@30hz HDEX-OPT2
שידרוגים ותוספות
מפרט טכני


דגם:HDEX-OPT2
מפרט:סט של משדר ומקלט שמאפשרים להרחיק סיגנל HDMI (תמונה+קול) על גבי כבל אופטי MULTIMODE כפול עם מחברי LC סטנדרטיים.

מרחק שידור עד 300 מטר.

תמיכה עד 4K*2K@30hz. תומך 1080P@60HZ, 3D.



כלול: משדר, מקלט, 2 כבלי USB ו-2 ספקי כוח USB, חוברת הדרכה באנגלית.



מומלץ לרכוש עם 2 יחידות של HDMI PORT SAVER



כבלים מתאימים לשימוש עם הסט בקישור הזה
* הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן. הנתונים בכפוף להגדרות, שיטות ותנאי הבדיקה של היצרן ו/או היבואן לרבות רמת הקרינה, גודל/נפח, נתונים טכניים וכד`