x
WhatsAppMessangerEmail

D-LINK GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) DEM-311GT

מק"ט: DEM-311GT

GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) מק"ט: DEM-311GT אחריות: שלוש שנים יצרן: D-LINK

מחיר המוצר:
118 ₪ כולל מע"מ
בשל הפרשי עדכונים, המחירים המופיעים באתר זאפ עשויים להיות שונים, המחיר הקובע הינו המופיע באתר א&א בלבד

  • המוצר במלאי היבואן ?
  • זמן אספקה: בין 7 ל -10 ימי עסקים
  • אחריות: שלוש שנים
  • ספק/יבואן: יבואן רשמי

ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצר באחד הסניפים רק לאחר תיאום מראש והזמנת המוצר דרך האתר


5

סה"כ

3

מדרגים

-

דירוג המוצר על ידי הקונים



תמונות להמחשה בלבד.
  • D-LINK GBIC SX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 550m, support 3.3V power) DEM-311GT
שידרוגים ותוספות
מפרט טכני


דגם:DEM-311GT
סוג האחריות:שלוש שנים
מפרט:סוג חיבור אופטי LC  Single / Multi Mode Multi Mode
מותג:D-LINK
* הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן. הנתונים בכפוף להגדרות, שיטות ותנאי הבדיקה של היצרן ו/או היבואן לרבות רמת הקרינה, גודל/נפח, נתונים טכניים וכד`

End of Year Sale