x

D-LINK Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) DMC-810SC

מק"ט: DMC-810SC

Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) מק"ט: DMC-810SC אחריות: שנתיים יצרן: D-LINK

מחיר המוצר:
675 ₪ כולל מע"מ
בשל הפרשי עדכונים, המחירים המופיעים באתר זאפ עשויים להיות שונים, המחיר הקובע הינו המופיע באתר א&א בלבד

  • המוצר במלאי היבואן ?
  • זמן אספקה: עד 5 ימי עסקים 
  • אחריות: שנתיים
  • ספק/יבואן: יבואן רשמי
אופציות לפריסת תשלומים:
ללא ריבית עד 6 תשלומים:
675 ₪  X

ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצר באחד הסניפים רק לאחר תיאום מראש והזמנת המוצר דרך האתר


5

סה"כ

3

מדרגים

-

דירוג המוצר על ידי הקונים



תמונות להמחשה בלבד.
  • D-LINK Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) DMC-810SC
שידרוגים ותוספות
מפרט טכני


דגם:DMC-810SC
סוג האחריות:שנתיים
מותג:D-LINK
* הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן. הנתונים בכפוף להגדרות, שיטות ותנאי הבדיקה של היצרן ו/או היבואן לרבות רמת הקרינה, גודל/נפח, נתונים טכניים וכד`