x

D-LINK GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) DEM-302S-BXD

מק"ט: DEM-302S-BXD

GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) מק"ט: DEM-302S-BXD אחריות: שלוש שנים יצרן: D-LINK

מחיר המוצר:
174 ₪ כולל מע"מ
בשל הפרשי עדכונים, המחירים המופיעים באתר זאפ עשויים להיות שונים, המחיר הקובע הינו המופיע באתר א&א בלבד

  • המוצר במלאי היבואן ?
  • זמן אספקה: עד 5 ימי עסקים 
  • אחריות: שלוש שנים
  • ספק/יבואן: יבואן רשמי

ניתן לבצע איסוף עצמי של המוצר באחד הסניפים רק לאחר תיאום מראש והזמנת המוצר דרך האתר


5

סה"כ

3

מדרגים

-

דירוג המוצר על ידי הקונים



תמונות להמחשה בלבד.
  • D-LINK GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) DEM-302S-BXD
שידרוגים ותוספות
מפרט טכני


דגם:DEM-302S-BXD
סוג האחריות:שלוש שנים
מפרט:סוג חיבור אופטי LC  Single / Multi Mode Single Mode
מותג:D-LINK
* הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן. הנתונים בכפוף להגדרות, שיטות ותנאי הבדיקה של היצרן ו/או היבואן לרבות רמת הקרינה, גודל/נפח, נתונים טכניים וכד`