חיפוש
HE
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  נגני MP3/MP4

  מיין לפי
  תמונה של Sandisk Clip Sport Go 16GB SDMX30-016G-S46K

  Sandisk Clip Sport Go 16GB SDMX30-016G-S46K

  Clip Sport Go16GB with Internal Voice Recording, Black
  ₪174
  תמונה של נגן SanDisk Clip Sport Go MP3 - נפח 32GB - צבע שחור

  נגן SanDisk Clip Sport Go MP3 - נפח 32GB - צבע שחור

  נגן איכותי מבית SanDisk בעל קליפס אשר נצמד לבגדים ומותאם במיוחד לעוסקים בספורט, צג LCD צבעוני, רדיו FM, הקלטה קולית, קל משקל, בנפח של 32GB.
  ₪179
  תמונה של Blaupunkt נגן תקליטי ויניל – מקצועי עם Bluetooth BP-4240

  Blaupunkt נגן תקליטי ויניל – מקצועי עם Bluetooth BP-4240

  נגן תקליטי ויניל מעוצב, ניתן לנשיאה ממקום למקום, בעל חיבור לרמקולים חיצוניים. מתאים לכל סוגי התקליטים. ניתן לחבר אוזניות באמצעות שקע אוזניות. מאפשר הקלטה ל USB . מגוון חיבורים מאפשר חיבור של עוד מקורות שמע לנגן, כגון סמארטפונים, טאבלטים ונגנים באמצעות חיבור Bluetooth, לפטופים, מחשבים והתקני USB באמצעות חיבור USB, ועוד מגוון רחב של התקנים באמצעות חיבור אודיו 3.5 מ"מ. פועל בחיבור לחשמל וכולל מנגנון אוטומטי לבחירת מספר הסיבובים לפי סוג התקליט. נורית לד מובנית מציינת את מצב ההפעלה.
  ₪743
  תמונה של Philips טייפ מנהלים דיגיטלי איכותי DVT2110/00

  Philips טייפ מנהלים דיגיטלי איכותי DVT2110/00

  תיאור המוצר: הקלטה איכותית וצלולה בכף ידך!כאשר אתם משקיעים בטייפ מנהלים- רשמקול – מכשיר הקלטה ייעודי, אתם משקיעים בהקלטה שהיא לחלוטין בלתי מופרעת על ידי שיחות נכנסות, הודעות או מיילים. המכשיר הזה הוא מכונת הקלטה והוא עושה את העבודה שלו הכי טוב שאפשר!ואכן, ה- VoiceTracer DVT2110 הוא המלווה האולטימטיבי להקלטת שיחות, ראיונות וישיבות קטנות.הודות ל-2 מיקרופונים מובנים, איכות ההקלטה היא גבוהה מאוד.הקלטות השמע נשמרות בקבצי Mp3, שאותם קל מאוד לשתף ולהעביר למכשירים שונים אחרים.ניתן לבחור בתפריט ההקלטה מבין מגוון סביבות הקלטה, לביצוע אופטימיזציה של איכות ההקלטה.סוללה נטענת מובנית מסוג Li-ion , מאפשרת עד 36 שעות פעילות רציפה.המכשיר כולל מסך תצוגה צבעוני וגדול, המציג את כל נתוני ההקלטה בצורה נוחה ובולטת לעין.זיכרון פנימי מובנה של 8GB – עד 88 ימים של הקלטה רציפה/המכשיר כולל מגוון פונקציות חכמות כגון הקלטה בהפעלה קולית, טרום הקלטה וטיימר הקלטה- המאפשרים הפעלת ההקלטה ללא מגע יד. ניתן לערוך את ההקלטות ולחבר בינהן, או לחלק קבצים ארוכים במיוחד לקבצים קצרים, באופן אוטומטי או ידני, על מנת להקל את הניהול והשיתוף שלהם.
  ₪516
  תמונה של Philips טייפ מנהלים דיגיטלי המשמש כמיקרופון חיצוני למצלמה DVT7110/00

  Philips טייפ מנהלים דיגיטלי המשמש כמיקרופון חיצוני למצלמה DVT7110/00

  תיאור המוצר: סרטון מעולה מגיע עם סאונד מעולה. העלו את הסרטונים שלכם לרמה אחת מעל כולם עם הקלטת סאונד באיכות מעולה! מכשיר ההקלטה של פיליפס משמש כאביזר הקלטה חיצוני המתלבש על המצלמה שלכם ומאפשר לכם להגיע לרמת סאונד נקייה ואיכותית שכולם ירצו לשמוע. ניתן אפילו לחבר את מכשיר ההקלטה ישירות למצלמת ה-DSLR שלכם באמצעות מתאם מיוחד, ולהשתמש במגן רוח בעת הקלטה בחוץ.טכנולוגיית 3 מיקרופונים מבטיחה הקלטה איכותית ביותר, גם ממרחק.הקלטות השמע נשמרות בקבצי Mp3, שאותם קל מאוד לשתף ולהעביר למכשירים שונים אחרים.סוללה נטענת מובנית מסוג Li-ion , מאפשרת עד 36 שעות פעילות רציפה.אפליקציה חכמה וחינמית (Philips VoiceTracer ) משמשת כשלט רחוק להפעלת ההקלטה.המכשיר כולל מסך תצוגה צבעוני וגדול, המציג את כל נתוני ההקלטה בצורה נוחה ובולטת לעין.זיכרון פנימי מובנה של 8GB – עד 88 ימים של הקלטה רציפה, ובנוסף - חריץ להרחבת זיכרון באמצעות כרטיס SD - עד 32GB נוספים. סוללה נטענת מובנית, מאפשרת עד 50 שעות פעילות ללא הטענה!עיצוב מתכתי ועמיד במיוחד, נוח לאחיזה ולשימוש ממושך.המכשיר כולל מגוון פונקציות חכמות להתאמה אישית של איכות ההקלטה לפי העדפה.המכשיר מגיע עם אביזרי צילום יחודיים- מתאם למצלמה DSLR ומגן רוח להקלטה בחוץ.
  ₪949
  תמונה של Philips טייפ מנהלים דיגיטלי עם 3 מיקרופונים ואפליקציה DVT6110/00

  Philips טייפ מנהלים דיגיטלי עם 3 מיקרופונים ואפליקציה DVT6110/00

  תיאור המוצר: טייפ מנהלים רשמקול איכותי מסדרת VoiceTracer המיועד להקלטה באיכות גבוהה של מוזיקה, הרצאות וראיונות.מתאים מאוד להקלטה של מוזיקה באיכות גבוהה מאוד, באמצעות טכנולוגיית 3 מיקרופונים המבטיחה הקלטה איכותית ביותר, גם ממרחק.אפליקציה חכמה וחינמית (Philips VoiceTracer ) משמשת כשלט רחוק להפעלת ההקלטה.הקלטות השמע נשמרות בקבצי Mp3, שאותם קל מאוד לשתף ולהעביר למכשירים שונים אחרים.סוללה נטענת מובנית מסוג Li-ion , מאפשרת עד 36 שעות פעילות רציפה.המכשיר כולל מסך תצוגה צבעוני וגדול, המציג את כל נתוני ההקלטה בצורה נוחה ובולטת לעין.זיכרון פנימי מובנה של 8GB – עד 88 ימים של הקלטה רציפה, ובנוסף - חריץ להרחבת זיכרון באמצעות כרטיס SD - עד 32GB נוספים. סוללה נטענת מובנית, מאפשרת עד 50 שעות פעילות ללא הטענה!עיצוב מתכתי ועמיד במיוחד, נוח לאחיזה ולשימוש ממושך.המכשיר כולל מגוון פונקציות חכמות להתאמה אישית של איכות ההקלטה לפי העדפה.חיבור Wi-Fi מסוג 2.4 GHz
  ₪793
  תמונה של Philips טייפ מנהלים קומפקטי ועוצמתי DVT1250

  Philips טייפ מנהלים קומפקטי ועוצמתי DVT1250

  תיאור המוצר: טייפ מנהלים 8GB + הרחבה DVT1250טייפ המנהלים DVT1250 הוא טייפ המנהלים המושלם להקלטת הערות, רעיונות ומחשבות בכל מקום בו תהיו- בנסיעה, בפגישה, במטבח ועודטייפ המנהלים מקליט בפורמט WAV, עם זיכרון מובנה בנפח 8GB ואפשרות הרחבת זיכרון באמצעות חריץ לכרטיס SD של 32GB.במכשיר קיימת אפשרות הפעלת ההקלטה באמצעות קול בלבד, כך שההקלטה תתחיל באופן אוטומטי ברגע שתתחילו לדבר, ותפסק באופן אוטומטי לאחר שתסיימו לדבר.טייפ המנהלים מתחבר בקלות למחשב ועובד היטב עם כל סוגי מערכות ההפעלה.הסוללות כלולות בערכה ומאפשרות עד 42 שעות פעילות!
  ₪339